Diemžēl nevar atrast šo: {{term}}. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.
Regus reakcija uz Covid-19
Regus Chairman - Douglas Sutherland

Daglass Sazerlends (Douglas Sutherland)

Priekšsēdētājs

2010. gada 18. maijā par piekšsēdētāju iecēla Daglasu Sazerlendu. Daglass bija Skype galvenais finanšu direktors laikā, kad to iegādājās eBay un arī Secure Wave galvenais finanšu direktors laikā, kad to iegādājās PatchLink. Pirms tam Daglass bija Arthur Andersen partneris un atbildēja par starptautisko pārvaldību. Viņš ir strādājis kā direktors uzņēmumos dažādās jurisdikcijās un bija Amerikas Tirdzniecības kameras dibinātājs-priekšsēdētājs Luksmeburgā. Pašlaik Daglass ir arī Median Gruppe S.à r.l. un Socrates Health Solutions Inc. direktors.

Regus CEO Mark Dixon

Marks Diksons (Mark Dixon)

Galvenais izpilddirektors

Galvenais izpilddirektors un dibinātājs Marks Diksons ir viens no Eiropā vispazīstamākajiem uzņēmējiem. Kopš Regus dibināšanas 1989. gadā Briselē, Beļģijā, viņš ir ieguvis izcila vadītāja un inovatora reputāciju. Pirms Regus viņš izveidoja uzņēmumus mazumtirdzniecības un pārtikas vairumtirdzniecības nozarē. Marks ir saņēmis vairākas balvas par panākumiem uzņēmējdarbībā un ar savu strādāšanas nākotnes redzējumu ir radījis apvērsumu veidā, kādā uzņēmumi risina savas īpašuma vajadzības.

Regus COO & CFO - Dominik de Daniel

Dominiks de Daniels (Dominik de Daniel)

Galvenais finanšu direktors un galvenais izpilddirektors

Dominiks de Daniels uzņēmumā Regus sāka strādāt 2015. gada 1. novembrī galvenā finanšu direktora un galvenā izpilddirektora amatā. Pirms darba uzņēmumā Regus Dominiks vairāk nekā 9 gadus strādāja par galveno finanšu direktoru Adecco Group, kas ir pasaules vadošais cilvēkresursu risinājumu sniedzējs; Dominiks bija arī Adecco Group Globālo risinājumu nodaļas vadītājs, kā arī bija atbildīgs par globālās informācijas pārvaldību un Adecco Group darbību Ķīnā. Pirms tam Dominiks ieņēma finanšu direktora amatu uzņēmumā DIS AG, kas, pirms to iegādājās Adecco Group, bija tirgus līderis profesionālās personāla atlases jomā Vācijā.

Regus Senior Non-Executive Director - Lance Brown

Lenss Brauns (Lance Brown)

Vecākais neatkarīgais direktors bez izpildpilnvarām

Lensu Braunu 2008. gada 27. augustā iecēla par Regus izpilddirektoru bez pilnvarām, 2010. gada 18. maijā par vecāko neatkarīgo direktoru, un 2012. gada 18. maijā par iecelšanas komitejas priekšsēdētāju. Pirms tam Lenss bija Standard Chartered Bank Ltd (Ķīna) izpilddirektors un pēc tam valdes priekšsēdētājs, IMI plc izpilddirektors bez pilnvarām, Londonas pilsētas domes vecākais konsultants, China Goldmines plc valdes priekšsēdētājs un Powergen International uzņēmuma attīstības direktors. Lenss ir Travelex (Ķīna) valdes priekšsēdētājs un WS Atkins International Konsultatīvās padomes loceklis.

Regus Non-Executive Director - Elmar Heggen

Elmārs Hēgens (Elmar Heggen)

Neatkarīgais direktors bez izpildpilnvarām

Elmāru Hēgenu 2010. gada 1. jūnijā iecēla par Regus izpilddirektoru bez pilnvarām un 2012. gada 27. septembrī par Revīzijas komisijas priekšsēdētāju. Elmāram ir liela pieredze vadībā. Kopš 2006. gada viņš bija RTL Group vadošā Eiropas izklaides tīkla galvenais finanšu direktors, korporatīvā centra vadītājs un izpildkomitejas loceklis. RTL Group viņš sāka strādāt 2000. gadā, bet iepriekš ieņēma pievienošanās un pārņemšanas visprezidenta amatu un stratēģijas un kontroles visprezidenta amatu. Pirms darba RTL Elmārs bija Felix Schoeller Digital Imaging viceprezidents un ģenerāldirektors AK. Elmārs ir RTL Group galvenais finanšu direktors un izpildkomitejas loceklis. Viņš ir arī Atresmedia (Spānija) un Metropole televīzijas (Francija) valdes loceklis un Broadcast Centre Europe SA valdes priekšsēdētājs.

Regus Non-Executive Director - Florence Pierre

Florense Pjēra (Florence Pierre)

Neatkarīgais direktors bez izpildpilnvarām

Florensi Pjēru 2013. gada 21. maijā iecēla Regus izpilddirektores bez pilnvarām amatā. Pašlaik viņa strādā kā direktore, konsultante un riska ieguldījumu speciāliste uzņēmumos, kas sniedz inovāciju un interneta pakalpojumus. Viņai ir vairāk nekā 30 gadu ilga finanšu darba pieredze startptautiskos uzņēmumos, ieņemot vadošus amatus BNP, Financière Rothschild, Degroof Corporate Finance un savā M&A konsultāciju uzņēmumā. Florense ir ieguvusi startptautisku skatījumu, strādājot Čikāgā, Ņujorkā, Parīzē un Briselē. Viņa ir arī mācījusi ekonomiku un finanses, publicējusi vairākas grāmatas un rakstus par novērtēšanu un ir bijusi vairāku Francijas uzņēmējdarbības un inovāciju komiteju locekle gan valdības, gan profesionālā līmenī. No 2010. gada līdz 2013. gadam Florense bija direktore uzņēmumā 3i Infrastructure plc un ir direktore uzņēmumā ESL Network — Francijas vadošajā ekonomikas informācijas stratēģijas konsultatīvajā organizācijā.

Regus Non-Executive Director - François Pauly

Fransuā Polijs (François Pauly)

Neatkarīgais direktors bez izpildpilnvarām

Fransuā Paulī 2015. gada 19. maijā tika iecelts Regus izpilddirektora bez pilnvarām amatā. Fransuā ir vairāk nekā 30 gadu ilga vadības pieredze banku nozarē. Līdz 2014. gada oktobrim Fransuā bija Banque Internationale à Luksemburgā (“BIL”) izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs. Iepriekšējā vadības pieredzē ietilpst vadoši amati uzņēmumos BIP Investment Partners S.A., Dexia Group un Sal. Oppenheimer jr. & Cie. S.C.A. Fransuā darbojas kā vecākais padomdevējs partneris uzņēmumā Castik Capital Partners un kā izpilddirektors bez pilnvarām uzņēmumos Group la Luxembourgeoise SA, BIP Investment Partners SA, M&C S.p.A un Cobepa SA. Tāpat Fransuā darbojas vairāku labdarības organizāciju valdēs.

Regus Non-Executive Director - Nina Henderson

Nīna Hendersone (Nina Henderson)

Neatkarīgais direktors bez izpildpilnvarām

Nīna Hendersone tika apstiprināta par valdes locekli 2014. gada 20. maijā. Pašreiz viņa ir CNO Financial Group (Bankers Life, Washington National un Colonial Penn apdrošināšanas sabiedrību) direktore. Nīna ir arī uzņēmuma Henderson Advisory, kas sniedz patērētāju nozares vērtējumus ieguldījumu sabiedrībām, vadošā partnere. Savas trīsdesmit gadu ilgās kajeras laikā sabiedrībā Bestfoods un tā priekšgājējā sabiedrībā CPC International viņa ir ieņēmusi vairākus starptautiska un Ziemeļamerikas mēroga vispārējās pārvaldības un mārketinga pārstāvja amatus, tostarp Bestfoods viceprezidentes un Bestfoods Grocery prezidentes amatu. Nīna ir darbojusies arī kā direktore vairākos uzņēmumos dažādās nozarēs, tostarp uzņēmumos AXA Financial Inc, Royal Dutch Shell plc., Del Monte Food Company un Pactiv Corporation. Nīna ir vadības locekle Dreksela Universitātē, kur viņa ar izcilību ieguvusi bakalura grādu un saņēmusi 2010. gada AJ Dreksela ievērojamākā absolventa balvu. Viņa ir arī Ņujorkas Patronāžas māsu dienesta un Ārpolitikas asociācijas direktore.