Diemžēl nevar atrast šo: {{term}}. Please, try again.
Regus reakcija uz Covid-19

Viens globāls piegādātājs — viens pilnīgs risinājums

Pilnveidojiet savu uzņēmējdarbību līdz ar uzņēmumu, kas attīstās. Regus darbvietas darba procesu atjaunošanas ārkārtas situācijas gadījumā pakalpojums pēdējo divu gadu laikā ir paplašinājies par vairāk nekā 100 % gadā.

Mēs piedāvājam 10 % vai 15 % komisijas maksu no garantētās līguma kopējās vērtības, ātru apmaksu — avansā — un nodrošinām jums piekļuvi vērtīgām atziņām un informācijai par uzņēmējdarbības nepārtrauktības nozari.% or 15%

Esiet daļa no elastīga globālās darba procesu atjaunošanas risinājuma, kas ļauj uzņēmumiem atjaunot darba procesus savā darbvietā ārkārtas situācijas gadījumā praktiski visās pasaules pilsētās ar viena pakalpojumu sniedzēja palīdzību.

Sazinieties ar mūsu darbvietas darba procesu atjaunošanas ārkārtas situācijas gadījumā komandu

Mazs darbvietas darba procesu atjaunošanas ārkārtas situācijas gadījumā birojs

Palīdziet saviem klientiem ātrāk atjaunot darba procesus darbavietā ārkārtas situācijas gadījumā

Mūsu globālais darba vietu tīkls ļauj nodrošināt jūsu klientiem ērtu uzņēmējdarbības nepārtrauktību.

Garantēta darba telpa

Mūsu globālais tīkls garantē jūsu klienta uzņēmējdarbības nepārtrauktības plāna izpildi jebkādas ārkārtas situācijas vai krīzes gadījumā, izvairoties no rindām vai pārabonēšanas.

Globāls darbgatavs risinājums

Visas biroja ērtības ir ierīkotas un gatavas lietošanai. Tas iekļauj darījumklases internetu un telefonijas pakalpojumu, reģistratūras darbinieka pakalpojumus, virtuvi un telpu uzkopšanu.

Ērta pārvaldība

Nav nepieciešami vairāki piegādātāji — viens globāls pakalpojumu sniedzējs, viena vienkārša abonēšanas politika, diennakts klientu apkalpošanas dienests —, un nav nepieciešamas nekādas ierīkošanas maksas vai kapitālieguldījumi.

Sazinieties ar mūsu darbvietas darba procesu atjaunošanas ārkārtas situācijas gadījumā komandu

Pievienojieties mūsu globālajai kopienai

Mēs smalki pārzinām šo nozari.

Esam izveidojuši pasākumus ar mērķi dalīties savā pieredzē, lai jums sniegtu piekļuvi vērtīgām atziņām un informācijai par uzņēmējdarbības nepārtrauktības nozari.

Izmantojiet mūsu rīkotos un kopīgi atbalstītos pasākumus par uzņēmējdarbības nepārtrauktības un darba procesu atjaunošanas nodrošināšanu ārkārtas situācijas gadījumā

Pilnveidojiet savu portfolio un baudiet Regus tīkla priekšrocības

Atstājiet iespaidu uz saviem klientiem ar nozarē vadošajiem produktiem — baltajām grāmatām, pētījumiem un gadījumu izpēti

Sazinieties ar mums tieši, lai reģistrētos kā kanāla partnerisIzveidot kontu