Diemžēl nevar atrast šo: {{term}}. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.
Regus reakcija uz Covid-19

Viens globāls piegādātājs — viens pilnīgs risinājums

Pilnveidojiet savu uzņēmējdarbību līdz ar uzņēmumu, kas attīstās. Pēdējo divu gadu laikā Regus pakalpojumu klāsts darbvietas darba procesu atjaunošanai ārkārtas situācijas gadījumā ir paplašinājies par vairāk nekā 100 % gadā.

Mēs piedāvājam 10 % vai 15 % komisijas maksu no garantētās līguma kopējās vērtības, ātru apmaksu — avansā — un nodrošinām jums piekļuvi vērtīgām atziņām un informācijai par uzņēmējdarbības nepārtrauktības nozari.% or 15%

Esiet daļa no elastīga globālās darba procesu atjaunošanas risinājuma, kas ļauj uzņēmumiem atjaunot darba procesus savā darbvietā ārkārtas situācijas gadījumā praktiski visās pasaules pilsētās ar viena pakalpojumu sniedzēja palīdzību.

Sazinieties ar mūsu komandu darbvietas darba procesu atjaunošanai ārkārtas situācijas gadījumā

Darbvietas darba procesu atjaunošana ārkārtas situācijas gadījumā mazam birojam

Palīdziet saviem klientiem ātrāk atjaunot darba procesus darbavietā ārkārtas situācijas gadījumā

Mūsu globālais darba vietu tīkls ļauj jūsu klientiem nodrošināt nepārtrauktu darbību.

Garantēta darba telpa

Mūsu globālais tīkls garantē klientu darījumu nepārtrauktības plāna izpildi ārkārtas situācijā vai krīzē, izvairoties no rindām vai pārabonēšanas.

Globāls darbgatavs risinājums

Labiekārtots birojs ir gatavs lietošanai — pieejams darījumklases internets un telefonijas pakalpojumi, reģistratūras darbinieka pakalpojumi, virtuve un telpu uzkopšana.

Ērta pārvaldība

Nav nepieciešami vairāki piegādātāji — viens globāls pakalpojumu sniedzējs, viena vienkārša abonēšanas politika, diennakts klientu apkalpošanas dienests —, bez ierīkošanas maksas un kapitālieguldījumiem.

Sazinieties ar mūsu komandu darbvietas darba procesu atjaunošanai ārkārtas situācijas gadījumā

Pievienojieties mūsu globālajai kopienai

Mēs smalki pārzinām šo nozari.

Esam izveidojuši pasākumus ar mērķi dalīties savā pieredzē, lai jums sniegtu piekļuvi vērtīgām atziņām un informācijai par uzņēmējdarbības nepārtrauktības nozari.

Izmantojiet mūsu rīkotos un kopīgi atbalstītos pasākumus par uzņēmējdarbības nepārtrauktības un darba procesu atjaunošanas nodrošināšanu ārkārtas situācijas gadījumā

Pilnveidojiet savu portfolio un baudiet Regus tīkla priekšrocības

Atstājiet iespaidu uz saviem klientiem ar nozarē vadošajiem produktiem — baltajām grāmatām, pētījumiem un gadījumu izpēti

Sazinieties ar mums tieši, lai reģistrētos kā kanāla partnerisIzveidot kontu